Заміна зношеного обладнання триває

05.10.2018
Поділитися:

Третього жовтня ремонтна бригада виконала складну монтажну роботу з заміни засувки Д-1400 на вулиці Богатирській в Оболонському районі Києва. Ці роботи тривали протягом доби, адже тільки на демонтаж попередньої засувки витратили більше п’яти годин. Таких засувок, одного з найбільших діаметрів, у Києві лише 15 штук; вони з’єднують великі магістральні мережі та здатні перекрити водопостачання району. Окрім того, варто зазначити, що така засувка важить майже 10 тонн, тому робота з її заміни потребує великої точності та обережності. Крім, власне, підняття засувки з камери та заміни її новою, робітники повинні точно припасувати отвори до труб, аби запобігти раптовому прориву мережі.

Варто зазначити, що Київводоканал зробив все можливе, аби мешканці вулиці не були відключені від водопостачання на час ремонту. Це стало можливим завдяки підвищенню тиску у іншій водопровідній мережі.

Київводоканал проводить планові ремонтні роботи для забезпечення безперебійного холодного водопостачання мешканцям міста.

Додатково:

Із січня по вересень 2018 року на міських водопровідних мережах було замінено близько 5082 м водопровідних мереж та 260 од. запірної арматури. Очікується, що до кінця року буде замінено ще 1337 м водопровідних мереж та 69 од. запірної арматури.

Київводоканал просить споживачів з розумінням ставитися до тимчасових незручностей – ремонтні роботи необхідні через великий відсоток зношеності мереж водопостачання та водовідведення, адже з 4 тисяч кілометрів водогону більше 1 тисячі ветхих.

Серед причин, через які може бути відсутнє холодне водопостачання, також профілактичні промивки мереж та аварії.