В Київводоканалі відбудеться чергове засідання Форуму ОСББ

09.10.2018
Поділитися:

10 жовтня о 14:00 в актовій залі головного офісу Київводоканалу (вул. Лейпцизька, 1а) відбудеться чергове засідання Форуму Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Спеціальна тема засідання -  «Співпраця тепло- та водопостачальних підприємств Києва».

Зокрема будуть розглянуті такі питання:

1. Обслуговування і повірка будинкових приладів обліку води та тепла за внески. Хто розраховує, збирає і як повірити будинковий лічильник, якщо внески ще не затверджені?

2. КП «Київтеплоенерго» – вирішення питання виходу на публічну платформу спілкування з спільнотою ОСББ та ЖБК Києва. Залучення до такого діалогу постачальника тепла в Дарницькому та Дніпровському районах Києва – ТОВ «Євро-Реконструкція».

3. Шляхи вирішення питань щодо надання показників лічильників тепла, холодної і гарячої води; сплата за показниками.

4. Підготовка до опалювального сезону 2018-2019 рр., терміни початку опалювального сезону.

6. Укладання та переукладання договорів з КП «Київтеплоенерго».

На заході будуть присутні: заступник директора розрахункового департаменту Київводоканалу Юрій Терещенко, начальник інформаційного управління Київводоканалу Вікторія Яковлєва, директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін, керівник департаменту з продажу теплової енергії КП "Київтеплоенерго" Денис Безпаленко, начальник центру договірної роботи КП "Київтеплоенерго" Сергій Кирилов, представник від ТОВ «Євро-Реконструкція», начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства ДЖКІ КМДА Віра Радченко, радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов.

Запрошуємо ОСББ і ЖБК активно долучатися до роботи Форуму та надсилати свої пропозиції і звернення на електроенну пошту press@vodokanal.kiev.ua.